MA-FRA SUPERMAFRASOL 6kg
  • MA-FRA SUPERMAFRASOL 6kg

MA-FRA SUPERMAFRASOL 6kg

1 190,00 Kč
S DPH

MA-FRA Supermafrasol Univerzální superčistič

Počet
Skladem

Leader produkt v nabídce MA - FRA. Technické odmašťovadlo vysoké účinnosti na odolné nečistoty. silný koncentrát určený k dalšímu ředění (1 I výrobku:70 I vody). Univerzální výrobek nacházející uplatnění v celé řadě sektorů (autoservisy, průmysl, kovovýroby, autodopravy aj.). Odstraňuje až z pórů ty nejhouževnatější nečistoty včetně zapečených. Díky svým vlastnostem těžko nachází konkurenci.

 

APLIKAČNÍ OBLAST
SUPERMAFRASOL je lídrem ve své třídě právě pro své intenzivní čisticí vlastnosti, které jsou zaručeny i při velkých poměrech ředění v případě výskytu tvrdé vody. Bez námahy a zbytečného dření ošetřených částí odstraní jakýkoliv druh nečistoty: mazivo, olej, smog, hmyz, nafta, a s optimálními výsledky při čistění chassis a disků.

VÝHODY
Pro své výborné vlastnosti vyváženého složení pěny, rychlé opláchnutelnosti a bezpečnosti použití je tento přípravek s výbornými výsledky používán tam, kde není při mytí zapotřebí mycí houby čí rukavice. Obsahuje povrchově aktivní látky s rychlou schopností biologického rozkladu, které jsou kompatibilní s jakoukoliv čisticí metodou.

ZPŮSOB POUŽITÍ A ŘEDĚNÍ
Používat u předmytí s rozprašovačem. Ředit 1 litr přípravku s 30-80 litry vody. Po zředění přípravku ho zezdola nahoru rozprašte na ošetřovanou plochu, čímž ho nanesete co nejrovnoměrněji po celém povrchu. V případě tmavých, starých či zoxidovaných laků se vyhněte mytí vozu, pokud jsou tyto plochy zahřáté. Předem je zchlaďte vodou. Nerozprašujte přípravek na části z lehké slitiny a z hliníku.

Instruktážní video k produktu Super mafrasol zde:

MF-P0268
76 ks

Specifické reference

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.